Prieks iepazīties!

Komanda:

eco.NRG

ENERGOEFEKTIVITĀTES  PAKALPOJUMU  UZŅĒMUMS 

Mēs specializējamies daudzdzīvokļu namu kopīpašumā esošo daļu atjaunošanā, modernizēšanā, siltuma zudumu samazināšanā un energoefektivitātes veiktspējas nodrošināšanā.

Mēs esam daudzdzīvokļu namu atjaunošanas sistēmas ATKAL JAUNS NAMS® iniciators.

 

Ekspertīze & Koncentrēta Atbildība

 

Tā kā mūsdienīgums un energoefektivitāte ir mūsu azarts, sirdslieta un ikdienas nodarbošanās, mūsu pienesums nama atjaunošanas projektam ir mūsu zināšanas, pieredze un entuziasms.

 

Efektīva, kvalitatīva daudzdzīvokļu nama atjaunošana un energoefektivitātes uzlabošana ir daudzu sarežgītu pasākumu kopums. Lai arī dažādu jomu inženierkonsultanti, katrs, var piedāvāt zināšanas un pieredzi savas ekspertīzes ietvaros, ATKAL JAUNS NAMS® daudzdzīvokļu namu atjaunošanas sistēma ļauj šos procesus racionalizēt un saņemt šos pakalpojumus no viena avota, novēršot atbildības "pingpongu".

 

Turklāt, tā kā mēs esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā ar nama dzīvokļu īpašniekiem un pastāvīgi turpinām meklēt iespējas vēl vairāk uzlabot nama energoefektivitāti arī pēc būvdarbu beigšanas, rezultāts ir pastāvīgs uzlabojums, kas pie tradicionālās namu siltināšanas parasti nenotiek.

 

Uzņēmuma Vadība

 


 Brāļu spēks - dzimuši un auguši Dobelnieki Raimonds un Olafs Švanki


 

Raimonds Švanks

eco.NRG SIA līdzdibinātājs, valdes loceklis

raimonds@atkaljaunsnams.lv

 

Raimonds ir projektu vadītājs. Viņs koordinē visu, daudzdzīvokļu nama atjaunošanas projektā iesaistīto, speciālistu komandu. Raimonds plāno, vada un kontrolē atjaunošanas projektu no sākuma līdz galam. Viņa mērķis ir panākt, lai tiktu izpildītas katra nama atjaunošanas projekta finanšu un veiktspējas prasības, lai tiktu īstenots funkcionāli un finansiāli dzīvotspējīgs projekts, kas tiek paveikts paredzētajā laikā, iekļaujas plānotajās izmaksās un atbilst uzstādītajiem kvalitātes standartiem.

 

Izglītība:

 

•  Bakalaura grāds Būvprojektu Vadībā (BA in Construction Project Management), Wentworth Institute of Technology, Bostona, ASV

 

•  Asociētais grāds Uzņēmumu Vadībā (AA in Business Administration), Quincy College, Quincy, ASV

 


 

Olafs Švanks 

eco.NRG SIA līdzdibinātājs, valdes loceklis

olafs@atkaljaunsnams.lv

 

Olafs ir finanšu eksperts. Viņš ir atbildīgs par daudzdzīvokļu namu atjaunošanas projektu finanšu plānošanu, finansējuma nodrošināšanu un atmaksāšanās ilgtermiņa stratēģiju. Olafs veic projektu grāmatvedības un finanšu procedūru iekšējo kontroli. Katra daudzdzīvokļu nama atjaunošanas projekta individuālā līmenī Olafs veic padziļinātu finanšu analīzi, izvērtē riskus, analizē efektivitāti un sniedz eksperta finanšu perspektīvu.

 

Izglītība:

 

•  Maģistra grāds Starptautisko Uzņēmumu Vadībā (MBA in International Mgmt), Thunderbird School of Global Management, Glendale, ASV

 

•  Bakalaura grāds Ekonomikā (BA in Economics, University of Massachusetts), Bostona, ASV

 

   

Neviens no mums nav tik gudrs cik mēs visi kopā!

Partneri:

EFEKTĪVA EKSPERTU KOMANDA 

Pilnvērtīga un kvalitatīva pakalpojuma nodrošināšanai mēs nodarbinām un koordinējam gan uzņemuma speciālistu, gan kvalificētu apakšuzņēmēju pieredzi, zināšanas un prasmes. Kopā mēs veidojam ekspertu komandu, kas sastāv no dažādu profesiju pārstāvjiem. Mūsu komandā ir enerģētikas eksperti, inženieri, arhitekti, būvprojektu vadītāji, tehniķi, namu pārvaldnieki, ekonomisti, grāmatveži un juristi. Mēs visi viens otru papildinām, kā rezultātā, varam nodrošināt mūsu klientiem optimālus risinājumus un augstas kvalitātes pakalpojumus.

 

Partneri 
Partneri 
Partneri 
Partneri 
 Partneri 
Partneri 
 
Partneri